![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13693291
*
nr 1369 3291
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 21 december 2020
kl 19:44:11
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23
*
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
nr 1369 3291
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 21 december 2020 |
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.Läs mer om Aino Vastamäki
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:23